Obejrzyjcie też pierwszą porcję zdjęć z finału na facebookowym profilu Stowarzyszenia Koncentrat :-)


01.08.2010

Finał już za nami :) Dziękujemy wszystkim, którzy w upalno-burzową niedzielę zjawili się w Legalnej, a potem wytrwale rozdawali gazetę na ulicach Warszawy. Jeśli wersja papierowa jeszcze nie wpadała w Wasze ręce, możecie ją znaleźć m.in. w Kępa Cafe, Żywicielu, Obiekcie Znalezionym, Filtrach, Legalnej, we Francuskiej 30, Kalimbie, Pasta Cafe, BUW-ie, Tarabuku, Czułym Barbarzyńcy, kawiarni Szczotki Pędzle, w Misiance, Bajce, Hydrozagadce, Składzie Butelek i w wielu innych miejscach. A wersję elektroniczną można pobrać ze stron: www.prawalewa.org.pl i www.koncentrat.org.pl


13.07.2010

Oczywiście poprzednia notka jest lipcowa (nie czerwcowa) i finał też w lipcu. Znaczy, w połowie lipca... właściwie w drugiej połowie lipca, właściwie... dokładnie 18 lipca. No... to tyle może na początek... Czy są jakieś pytania?


13.06.2010

UWAGA! WIELKI FINAŁ JUŻ TUŻ TUŻ! Zapraszamy w niedzielę 18 lipca do kawiarni Legalna na Grochowie (Terespolska 4). Spotykamy się w samo południe, żeby wspólnie cieszyć się z 2 tysięcy egzemplarzy gazety PRAWA/LEWA STRONA, które przyjadą do nas prosto z drukarni, a potem ruszymy w miasto, by rozdać je na ulicach po obu stronach Wisły. Im nas będzie więcej, tym lepiej, więc zabierzcie znajomych i przyjaciół :-)


28.06.2010

W najbliższy czwartek (1 lipca) między godz. 16 a 18 czekamy na Was w Kępa Cafe przy ul. Finlandzkiej 12a. Wpadnijcie, jeśli macie jakieś pytania albo wątpliwości, chcecie porozmawiać o swoim tekście i popracować nad nim razem z nami.


22.06.2010

Uwaga, uwaga! Najbliższe spotkanie warsztatowe - ostatnie przed Wielkim Finałem - już w tę sobotę (26 czerwca) o godzinie 12.30 w Obiekcie Znalezionym w Podziemiach Zachęty przy Placu Małachowskiego 3. Gościem specjalnym będzie graficzka, która pracuje nad makietą naszej gazety. Opowie, do czego prowadzi nadużywanie programu photoshop, czy szparowanie jest trudne i jaki kolor ma CMYK :) Zapraszamy wszystkich - także tych, którzy mieli dłuuuższą przerwę i zabrakło im sił, by zmierzyć się z napisaniem artykułu.


15.06.2010

W sobotę 19 czerwca zapraszamy na zielony Żoliborz. Spotykamy się w Żywicielu przy Placu Inwalidów 10 o godzinie 10. Mamy nadzieję, że końcówka roku szkolnego nie jest dla Was zbyt wyczerpująca :)


12.06.2010

Dziś w miłym, kameralnym gronie spotkaliśmy się na UW, a jutro (czyli w niedzielę 13 czerwca) o godzinie 16 zapraszamy do kawiarni Filtry przy ul. Niemcewicza 3 na warszawskiej Ochocie. Przyjdźcie, nawet jeśli nie napisaliście jeszcze swoich tekstów :)


08.06.2010

Najbliższe warsztaty już w sobotę (czyli 12 czerwca) o godzinie 16. Liczymy, że będzie ładna pogoda, bo spotykamy się w plenerze, a konkretnie na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego czyli na Krakowskim Przedmieściu 26/28. Musicie dotrzeć do tzw. "kamiennego kręgu" przed Wydziałem Polonistyki – to taki miły, zadrzewiony placyk, z ławkami. Jeśli będzie padać, załóżcie kalosze i weźcie parasole. Jeśli będzie burza, poszukamy schronienia. Potwierdźcie mailowo, że będziecie na spotkaniu. Czekamy też na konspekty / robocze wersje artykułów / zdjęcia próbne / propozycje tematów / pytania :-)


19.05.2010

Najbliższe zajęcia już w niedzielę 23 maja o godz. 16 w Kępa Cafe przy ul. Finlandzkiej 12a. Spotkamy się z fotografem pracującym m.in. dla Gazety Wyborczej i porozmawiamy o Waszych pomysłach na artykuły. Potwierdźcie mailowo, że dotrzecie na pachnącą majem Saską Kępę ;)


15.05.2010

Dziś spotkaliśmy się po raz pierwszy, a już jutro widzimy się znowu. Zapraszamy do Legalnej przy ul. Terespolskiej 4 o godz. 13. Można jeszcze dołączyć do grupy :) Jeśli macie jakieś pytania albo wątpliwości, czekamy na maile.


14.05.2010

Tak, można się jeszcze zapisać na zajęcia. Wystarczy wypełnić formularz i pojawić się jutro w Obiekcie Znalezionym o 12.30. To wiadomość dla tych, którzy lubią podejmować decyzje w ostatniej chwili :)


14.05.2010

Już jutro pierwsze spotkanie! Widzimy się o 12.30 w Obiekcie Znalezionym w Podziemiach Zachęty. Jeśli możecie, potwierdźcie mailowo, że przyjdziecie. Tymczasem o projekcie napisała gazeta, a jutro opowie też o nim TVN :)


11.05.2010

Są jeszcze wolne miejsca na warsztatach, można się zapisywać. Do tych, którzy już są na liście, wysłaliśmy wczoraj maila z informacjami o pierwszym spotkaniu - dajcie proszę znać, też mailowo, że korespondencja dotarła i potwierdźcie udział w sobotnim spotkaniu. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy.


11.05.2010

Pierwsze spotkanie już w sobotę, 15 maja o godz. 12.30 w Obiekcie Znalezionym w podziemiach Zachęty (plac Małachowskiego 3). Na www.obiektznaleziony.pl znajdziecie informacje o tym miejscu i mapkę dojazdu. Następne spotkanie dzień później, w niedzielę 16 maja o godz. 13, w kawiarni Legalna przy ul.Terespolskiej 4. Informacje znajdziecie na www.legalna.waw.pl


22.03.2010

Projekt wystartował. Ulotki krążą po mieście, a plakaty zawisły po obu stronach Wisły :-). Przysyłajcie pytania, zapisujcie się, czekamy.